AKTOR A.Ş. Ailesi olarak, yenilenebilir enerji sektöründe yatırım yapmak ve anahtar teslim yüklenici EPC (Engineering, Procurement and Construction) hizmetleri sağlamak amacıyla kurulmuş mühendislik ve taahhüt fırmasıdır.

  • Ostim OSB Mahallesi 1229 Sokak No: 31 Yenimahalle \ ANKARA
  • info@aktor.com.tr
  • +90 (850) 309 33 06
Vizyon
VİZYON Türkiye’nin ve Dünyanın önde gelen Endüstri İnşaat firmaları arasında yerimizi almak hedefi ile istikrarlı ve güvenilir adımlar atarak çevremize ve doğaya, çalışanlarımıza duyarlı bir firma olmak. Projelerde müşteri ve iş birliği yaptığı tüm kurumların memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak. Yenilikçi ve kalıcı bir şirket olmak. Prensiplerimize bağlı olarak sürekli büyümek.     VISION With the goal of taking our place among the Turkish and world's leading industrial construction companies, taking stable and reliable steps, we are targeting to be a company that is responsive to our environment and nature, employees. Maximize the satisfaction of all institutions and customers and with which it collaborates in achieving projects. Being an innovative and enduring company. Grow continuously depending on our principles.   رؤيتنا  بالهدف الرامي الى اتخاذ مكانتنا ضمن الشركات الرائدة في الإنشاءات الصناعية التركي و العالمية، اننا نتقدم بخطوات مستقرة وموثوق بها، ونستهدف أن نكون شركة تهتم بالبيئة والطبيعة وموظفينا.  تعظيم رضي جميع المؤسسات والعملاء التي نتعاون معهم في تحقيق المشاريع.   ان نكون شركة مبتكرة ودائمة  ان ننمو باستمرار معتمدين على مبادئنا.
Misyon
Yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri hızlı benimseyerek müşteri memnuniyeti ön planda tutarak hızlı ve kalıcı çözüm üretmek. Adımlarını geleceğin ihtiyaçlarını düşünerek atmakta olan şirketimiz kaliteden ödün vermeden yaptığı yatırımlar ve tamamladığı eserle her geçen gün biraz daha güçlenmektedir. Faaliyetlerini bağımsızlık, tarafsızlık dürüstlük ve gizlilik içerisinde müşteri ve çalışanların beklentilerini karşılayacak şekilde yerine getirmek. Mission Fast adopting innovations and technological developments by keeping customer’s satisfaction in the forefront to produce quick and lasting solution. Taking its steps by thinking of future needs, our company with the investments achieved without compromising quality, has completed works by which it has become stronger each passing day. Implementing its activities with independence, impartiality, integrity and confidentiality so as to meet the expectations of customers and employees.   مهمتنا التبني السريع للابتكارات والتطورات التكنولوجية عن طريق الحفاظ على رضا العملاء فوق كل اعتبار لإنتاج حل سريع ودائم  بالاستثمارات التي تم تنفيذها دون التخلي عن الجودة، اتخاذ خطوات من خلال التفكير في احتياجات المستقبل، وقد أنجزت شركتنا أعمالا عززت موقعها يوما بعد يوم  تنفيذ أنشطتها باستقلالية وحيادية ونزاهة وتبني السرية لتلبية توقعات العملاء والموظفين