AKTOR A.Ş. Ailesi olarak, yenilenebilir enerji sektöründe yatırım yapmak ve anahtar teslim yüklenici EPC (Engineering, Procurement and Construction) hizmetleri sağlamak amacıyla kurulmuş mühendislik ve taahhüt fırmasıdır.

  • Ostim OSB Mahallesi 1229 Sokak No: 31 Yenimahalle \ ANKARA
  • info@aktor.com.tr
  • +90 (850) 309 33 06

Hakkımızda

AKTOR A.Ş. Ailesi olarak, yenilenebilir enerji sektöründe yatırım yapmak ve anahtar teslim yüklenici EPC (Engineering, Procurement and Construction) hizmetleri sağlamak amacıyla kurulmuş mühendislik ve taahhüt fırmasıdır. Ülkemizin yenilenebilir enerji kaynaklarından elektrik üretimine katkı sağlamayı ve atmosfere bırakılan karbon salınımını azaltmayı hedefleyen AKTOR A.Ş. yatırımcı firmalara danışmanlık ve taahhüt tarafında aktif olarak çalışmaktadır. AKTOR A.Ş. Hızla büyüyen ve sürekli bir gelişme içerisinde bulunan Enerji Sektörünün ve Sanayi Tesislerinin, Elektrik ve Otomasyon ihtiyaçlarına çözüm mühendisliği sunan, alt yapı ve üst yapı projelerinde alçak ve orta gerilim (AG/OG) elektrik ve zayıf akım işlerinde uzmanlaşmış bir kadroya sahiptir. 

AKTOR A.Ş. özellikle Güneş Enerji Santrallerinin Alçak ve Orta Gerilim (AG/OG) elektrik sistemlerinin tasarım, yapım, test ve devreye alma işleri ve TEDAŞ kabul işlemlerinde uzmanlaşmıştır. TEİAŞ, TEDAŞ ve yerel elektrik dağıtım şirketleri ile uyum içerinde çalışan, şebeke bağlantısı ve santral kabul işlemleri için gerekli olan yürürlükteki bütün kanun ve yönetmeliklere hakim deneyimli kadrosu ile faaliyet göstermektedir. 

Bu uzmanlığını şantiye yönetim disiplini ve zamanında iş bitirme tecrübesiyle bütünleştiren AKTOR A.Ş. 27 yıllık teknik tecrübe ve bilgi birikimleri ile farklı iş deneyimine sahip, donanımlı, güçlü mühendislik altyapısı ile sağlam temellere dayanan bir yapı olarak birbirinden iddialı projeleri başarıyla tamamlamıştır. 

AKTOR A.Ş. üslenmiş olduğu bütün yatırım ve yapım işlerinde müşterileri ile ilişkilerde olabilecek en yüksek standartta iş ahlaki prensiplerini benimsemiş ve çalışanlarıyla bu doğrultuda hizmet vermeyi görev edinmiştir. Yaptığımız işin müşterilerimiz gözündeki değerinin bizim için en önemli ölçü olduğunun bilinciyle, sürekli en mükemmele odaklanıyor, işlerimiz doğru ve zamanında tamamlamanın taahhüdünü veriyoruz. 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

AKTOR A.Ş. It is an engineering and contracting company established as a family to invest in the renewable energy sector and to provide turnkey contractor EPC (Engineering, Procurement and Construction) services. Aiming to contribute to the electricity production of our country from renewable energy sources and to reduce the carbon emissions released into the atmosphere, AKTOR A.Ş. He is actively working on the consultancy and contracting side of investor companies. AKTOR A.Ş. It has a staff specialized in low and medium voltage (LV/MV) electricity and weak current works in infrastructure and superstructure projects, providing solution engineering for the Electricity and Automation needs of the Energy Sector and Industrial Facilities, which are rapidly growing and in continuous development.

AKTOR A.Ş. especially specialized in the design, construction, testing and commissioning of Low and Medium Voltage (LV/MV) electrical systems of Solar Power Plants and TEDAŞ acceptance processes. TEİAŞ operates with its experienced staff, working in harmony with TEDAŞ and local electricity distribution companies, and having full knowledge of all applicable laws and regulations required for grid connection and power plant acceptance procedures.

Integrating this expertise with the construction site management discipline and timely work completion experience, AKTOR A.Ş. With 27 years of technical experience and knowledge, it has successfully completed ambitious projects as a structure based on solid foundations with its diverse business experience, well-equipped, strong engineering infrastructure.

AKTOR A.Ş. In all investment and construction works it has undertaken, it has adopted the highest possible standards of business ethics in relations with its customers and has undertaken to serve with its employees in this direction. With the awareness that the value of the work we do in the eyes of our customers is the most important measure for us, we always focus on the best and commit to completing our work accurately and on time.